PRZEWIŃ DO GÓRY

COMMUNICATIVE APPROACH

O szkole

Od 2006 roku nasza szkoła świadczy usługi nauki języków obcych mieszkańcom gminy Głuchołazy na możliwie najwyższym poziomie. Jednym z głównych celów naszej działalności jest podnoszenie świadomości i kompetencji językowej lokalnej społeczności, wspieranie w procesie edukacyjnym i wychowawczym szkoły publiczne i rodziców. Zatrudniając wysoko wykwalifikowaną kadrę i stosując programy nauczania dynamicznie dostosowywane do potrzeb naszych kursantów, SJO Professional dokłada wszelkich starań, aby nauka języka przebiegała w przyjaznym dla słuchacza środowisku, a postępy były szybko zauważalne.

Dlaczego my?
-wszechstronna oferta kursów językowych,
- małe grupy – ok. 6-8 osób,
-możliwość stworzenia własnej kameralnej grupy,
- zajęcia indywidualne i korepetycje z certyfikatem!
- dużo mówienia - główny nacisk kładziemy na konwersację!
- program nauczania dostosowany do umiejętności i wieku,
- współpracujemy ze wszystkimi wiodącymi wydawnictwami językowymi w Polsce,
- nasza kadra systematycznie bierze udział w szkoleniach metodycznych i dydaktycznych organizowanych specjalnie dla naszej szkoły,
- przyjazna i serdeczna atmosfera, która sprzyja bezstresowemu procesowi uczenia się,
- możliwość zakupu podręczników (kursowych, dziecku do szkoły, itp.) z 15% rabatem,
- pełna elastyczność doboru terminów spotkań,
- możliwość wyboru długości zajęć,
- systematyczne monitorowanie postępów ucznia, raporty o postępach, certyfikaty,
- zajęcia odbywają się w centrum miasta,
- wszystkie poziomy zaawansowania zgodne z Europejskim System Opisu Kształcenia Językowego,
-rabaty dla stałych klientów,
- najniższe ceny w powiecie nyskim, świetne promocje oraz dogodny system ratalny, unikatowe programy rabatowe (promocje Friends, Gmina Głuchołazy Przyjazna dla Rodziny Plus, Gmina Głuchołazy Przyjazna dla Seniora),
- jesteśmy firmą z Głuchołaz, masz więc pewność, że nie znikniemy po roku działalności, a Twoja nauka pójdzie na marne!
- wspieramy lokalne instytucje pożytku publicznego, akcje charytatywne, sponsorujemy nagrody w konkursach językowych i czytelniczych.